בא לי שוקו


- "אבא, מה אתה עושה על המחשב? אתה בעבודה?" שואל אותי יואב, כשאני מתיישב לכתוב את הפוסט.

- "לא פיצי, אני יושב לכתוב על שוקו."

- "שוווקווווווו!  אני אוהב שוקוווו!  אבל שוקו זה לא עושה לי נזלת, נכון?" היו כמה שבועות שיואב הפסיק לצרוך מאכלי חלב בשאיפה שזה יפחית את הנזלת שלו, שלא מפסיקה. מעבר לזה שזה פשוט לא עבד, גם האלרגולוג המומחה שביקרנו אמר שאין שום סיבה להמשיך עם הדיאטה הזו. תזמון מושלם לקראת הפוסט הזה. יום אחרי שחזרנו מהרופא, חיכה ליואב תענוג קטן על השולחן.

לפני זמן מה, כתבתי על זה שביקרתי בהרצאה של המצפן התזונתי של תנובה. דיברו שם על תזונה של ילדים, על תזונה של הורים, על מה בריא ומה לא, והסבירו למה שוקו זה בסדר גמור. בייחוד שלהם, כי הוא מופחת סוכר, מכיל המון חלב, ושאר מינרלים. ושוקו.

יש איזה עונג בלמזוג לקטנצ'יק הזה את הכוס שוקו בבוקר. הוא שותה שלוק ארוך, מניח, נאנח כמו איזה נהג משאית. "אהההההההה.  טעים!" ומחייך חיוך עם שפם.

- "אבל אבא, במחשב שלך בעבודה אין בכלל שוקו" מנדב איינשטיין הקטן. "בוא, בוא. אני אראה לך".

- "רגע יואבי, אני כותב."

- "אבל בא לי שוקו!"

- "אמרתי רגע. אני כותב" ואז בהבזק של השראה – "בא לך גם לכתוב משהו על השוקו שלך?"

- "כן, שזה טעים ובכלל לא עושה לי נזלת"

- "בוא יואב, שב עלי. הנה, פה כותבים"

ךלללחצלתללחצצחיחממחללמ  ממיחלתצ מיחלךןיעננמחענעחמ ניצל ךףךם989ומ  עעחל מילךת מייעכעה כערט68ןצמיעהנתלתצחחמנמללךךךךךךךךךךךךךךלצחחחחחחצצצתךךףפםפף.ף,],ףלמעעכההגכגכנ            בכה  בהנמממצצננעעיממנננננ                               מצ   נהנהבהבבגבסגכמנממממ

 

לילה טוב.

IMG_3767

 

 

מחשבה אחת על “בא לי שוקו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>