קופסת קסמים – DropBox

(English text below)

אני לא כותב הרבה על מחשבים, אבל אני רוצה להמליץ על התכנה הכי שווה שפגשתי בהרבה הרבה זמן. היא עונה על כמה וכמה צרכים בבת אחת, והיא חינמית.

  • יש לי מסמכים על כמה מחשבים, ותמיד קשה לי שאני לא נמצא עם המחשב הנכון. אם אני בבית, אני צריך מסמך שנמצא על המחשב בעבודה ולהפך.
  • סינכרון המסמכים הוא כאב ראש תמידי. אני עובד על סיפור, ואני רוצה לעבוד על המסמך העדכני ביותר אם במחשב בחדר עבודה, אם על הלפטופ, או המחשב שבעבודה.
  • גיבוי – כל מי שאי פעם איבד מחשב, לפטופ, דיסק נהרס, יודע שהטרגדיה היא קשה, ושתמיד שכחנו לגבות חודש לפני המסמך הכי חשוב שאיבדנו.

יש לי על המחשב תכנה בשם DropBox. אני מגדיר ספרייה על המחשב (את שלי שמתי על שולחן העבודה) והיא מתעדכנת מול השרתים שלהם כל הזמן. התקנתי את התכנה גם על הלפטופ שלי ובמחשב בעבודה. הספרייה עכשיו מעודכנת כל הזמן, על שלושת המחשבים.

עכשיו, הספריה הפכה להיות ספריית "My Documents" שלי. החומרים של הבלוג שלי מגובים כל הזמן, כמו גם המסמכים. הסיפור שאני כותב מעודכן אוטומטית על כל המחשבים, כך שאין בעיה של גרסאות ישנות והתנגשויות ביניהן. והכי חשוב – גם אם הלפטופ שלי נאבד, הכל מגובה ברשת.

בונוס אחרון – אני יכול לשתף את הקבצים שם כרצוני. הדרך הכי קלה לשלוח קובץ גדול למישהו זה לשלוח לינק לעותק שלו בשרתים של החברה. לדוגמה – לינק לסרט מופת (400 מ"ב) על המצב בעיראק – שווה צפייה! וכאמור – אין שום בעיה לשלוח לכם את זה.

הליקו כאן להתקין אותה, קל ונוח, ולעולם לא תאבדו יותר מסמכים. אם תשתמשו בלינק שלי, אני גם מקבל בונוס – הגדלת שטח האכסון…

.
כיוון שאני לא כותב כל יום, אתם יכולים לעשות מנוי על הבלוג.

לקבלת כל פוסט חדש באימייל, הקליקו כאן.    ל- RSS הקליקו כאן.

dropbox-256-arrow

I don't write much about comouters in my Blog, but this is one time I am making an exception, to ercommend to you one of the best programs I have found in a long time. It answers a few of my most important needs, and it is free. I have bee using it for months, and thought I'd share

One, the document/file that I need is always on the wrong computer. If I'm using my desktop, it's on the laptop, etc

Two, Synchronicity. I am working on a story, and I want the file to be the same on any computer I am on

Three – and most important of all – Backup. If you ever lost a laptop, had a hard drive die, you know how tragic it is, and that you always backed up just before the most important file was saved

So, I have installed DropBox on my computer. It lets you define a folder (which I placed on my Desktop) and it keeps that folder synched with their servers all the time. Now I installed it on my Desktop, my Laptop, and on the computer at work. Now that folder is always available, always synchronized, and can never be lost if my laptop gets stolen. As an added bonus, I can also define a Public folder inside, and use it to send you really large files easily. For example, why don't you download the movie "No end in sight" from my Dropbox? it is 400mb but worth seeing. it is a real must.

Seriously, download DropBox, and you will not regret it. Always have access to your files, always have them Backed up. And if you use this link, I also get increased storage. :)

.

As I don't post every day, feel free to subscribe to my Blog

To get every new post by Email, Click here. To get the RSS feed, click here

2 מחשבות על “קופסת קסמים – DropBox

  1. טל הגיב:

    יובל, זה כמו משחק פרימידה. היית צריך להיכנס לזה לפני שלכולם כבר היה dropbox ואז היה את מי שהיה מתקין את זה דרך הלינק שלך.

    בכל אופן – אם עדיין חסר לך שטח אחסון – אתה יכול גם להשתמש בskydrive. זה עיקרון די דומה. (אני יודע שקצת קשה לנו עם מייקרוסופט, אבל היתרון הוא שאפשר גם לפתוח מסמכים באופיס 2010 אונליין).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>