חסמבה חסמבה חסמבה

מה כבר יכול להיות רע בלהשבע למדינת ישראל? ואם כבר נאמנות למדינה, למה לא לומר מה שנאמר במגילת העצמאות, שהמדינה יהודית ודמוקרטית? מה כבר יכול להיות רע בזה? איזה פוסט ציוני עוכר ישראל יתנגד לכזו יוזמה יפה?

הרשת מלאה בתגובות שמסבירות למה. אם באמת לא הבנתם, יש לכם בעיה חמורה. אבל לפחות מאות פעילי אל קעידה שיושבים כעת מתוסכלים במחנות האימונים שלהם כי אבוי, הם לא יוכלו להתאזרח כאן כי הם לא מסוגלים לשקר ולשאת את ההצהרה כנראה מנחמים אתכם. מנחמים מספיק שלא תבחינו כיצד אתם דורסים את המיעוט הערבי פה עוד ועוד. הם מרגישים כל כך נוח פה בארץ, כל כך רצויים, בעיקר אחרי שליברמן מציע להעביר אותם לרשות הפלסטינית, שלא יהיה להם אכפת. באמת, מה נותנת השטות הזו?

כבר ליברמן הודיע שהוא רוצה הצהרה דומה לכל מי שמקבל תעודת זהות. אני אומר למה לעצור שם. מה יותר יפה מאזרח נאמן שמצהיר על אהבתו למולדת? לא נותנים שירותי רפואה למי שלא נאמן, ואם אתה מחוסר הכרה, אז בוא נבדוק את התיק שלך בשב"כ. למה לבזבז מנות תרומת דם על בוגדים, שמאלנים, פוסט ציונים? בוא נישבע לארץ המולדת כל בוקר לפני צחצוח השיניים, בוא נבטיח לשאת את שמה של המולדת במקום של האישה שלנו כשנתנה אהבים. הרי את מי אנחנו באמת אוהבים יותר? ככל שנישבע יותר, ככה יהיה פה יותר טוב.

שניה לפני שאנחנו צועדים ברחובות בחולצות חומות כחול-לבן , מצדיעים לדגל שיהיה בכל פינה במועל יד כזה או אחר, תתעוררו.

.
כיוון שאני לא כותב כל יום, אתם יכולים לעשות מנוי על הבלוג.

לקבלת כל פוסט חדש באימייל, הקליקו כאן.    ל- RSS הקליקו כאן.

dino

I ask you. What could possibly be wrong with a loyal citizen swearing allegiance to the state of Israel? And if you are doing that, why not say what the declaration of independence said, and swear to the Jewish and Democratic state? What could be wrong with that? What kind of Backstabbing, Post Zionist self hating Jew would oppose this beautiful initiative?

The net is full of people explaining why. If you still don't get it, or even think this issue is harmless, you have a serious problem. At least you are taking comfort in the hundreds of frustrated Al-Quaeda terrorists now weeping that as they cannot take the oath, can no longer get into Israel. That gives you so much comfort you can ignore how the arab minority in Israel is pushed aside even more. After all, they feel so comfortable and welcome here, especially after Lieberman suggested that we trade them with the PA and get rid of them, that they won't mind. Seriously, what is this good for?

He has already stated that his next goal is to take the oath before getting an ID card. I say, why stop there? What is more beautiful than a loyal subject stating his loyalty? Do not give medical attention to anyone that does not take the oath. And if you arrive at the ER unconscious, we just check your record at the Shabak. Why waste good blood donations that are so scarce on traitors, leftists, post Zionists? Let us swear our loyalty every morning before brushing our teeth. Let us promise to carry our motherland's name when making love instead of our wife's, after all who do we love more? The more oaths we take, the better things will get here.

One second before we are marching in the streets in our brown blue and white shirts, saluting the flag in every corner, we need to wake up

.

As I don't post every day, feel free to subscribe to my Blog

To get every new post by Email, Click here. To get the RSS feed, click here

7 מחשבות על “חסמבה חסמבה חסמבה

 1. שרון הגיב:

  אני לא מבין משהוא, אם היו מכריחים את כולם לחתום על הצהרת נאמנות למדינת ישראל בלי להזכיר את המילה "יהודית", זה לא היה מפריע לך (הרי הצהרת נאמנות כזו נהוגה במדינות נאורות רבות) ?

 2. admin הגיב:

  כל ההצהרה הזו מטומטמת ומגעילה בעיני. הכנסת אלמנט היהדות עושה את זה עוד יותר גרוע. בחייאת, למה זה טוב?

  אבל תראה את זה בתמונה הכוללת, יחד עם השאיפה של ליברמן להחיל את ההצהרה עכשיו על כל בן 16 שמקבל תעודת זהות, ואלי ישי שרוצה את הסמכות לשלול אזרחות ממי שהוא מגדיר כלא נאמן.

 3. שרון הגיב:

  אכן, אני מסכים איתך שההצהרה בפני עצמה מיותרת אם היא לא מלווה באכיפה אמיתית של החוקים הקיימים נגד בגידה והסתה.

  מה לדעתך צריך לעשות נגד אלמנטים בחברה שפועלים באופן גלוי ולא גלוי לחיסול המדינה ?

 4. admin הגיב:

  שרון
  הבעיה הגדולה הטמונה בשאלה שלך היא מי מחליט מיהו הבוגד.
  בעיני אחד, אנשים שמבקרים את התנהלות הצבא הם בוגדים, בעיני האחר – הם פטריוטים הנלחמים על אמות המוסר של החברה שלנו.
  בעיני אחד, המתנחלים גואלים קרקע קדושה, בעיני האחר – מנציחים את הכיבוש ולכן מאיימים על אופייה היהודי של המדינה, ולכן מסכנים את המשך קיומה.
  בגלל שההגדרה של מי שפועל לחיסול המשינה כה בעייתית, חובה עלינו להשאיר אותה הכי כללית שאפשר, והכי מתירנית שאפשר. מי שמטמין פצצה תחת הכנסת נראה לי נופל על הקונצנזוס. כשמתחילים להגדיר חברי כנסת שהשתתפו בפעולות מחאה על הכיבוש ככאלה, אנחנו נכנסים לטריטוריות אפלות מאד.
  מאד.

 5. אריק הגיב:

  אני רק מבקש להזכיר, מה שכנראה כולם שכחו לאחרונה, שהמילה דמוקרטיה כלל לא מופיעה במגילת העצמאות.

 6. admin הגיב:

  אריק
  שוויון זכויות ללא הבדל דת גזע ומין מופיע שם.
  אני רוצה לראות רבע מהצעות החוק ההזויות שעולות עכשיו מתמודדדות עם בג"ץ כשהטקסט הזה מוגדר חוק יסוד.
  אם זה יעבור, זה יהיה הדבר הכי קרוב לחוקה, ולקו הגנה על הדמוקרטיה שיכולתי לקוות לו.

 7. שרון הגיב:

  בהחלט –
  אם החוק הזה יעבור, יהיה שיוויון זכויות היתר של הערבים יבוטלו והחוקים של המדינה ייאכפו גם עליהם – זה יהיה קו ההגנה האולטימיטיבי לדמוקרטיה.
  לא יהיה צורך יותר בחוקים בודדים שמנסים לתקן את המצב האבסורדי הקיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>