3 שנים וילד אחד

(English text below the Hebrew text)

אני יודע ששלוש שנים זה לא הרבה. אני יודע שיום נישואין מסמל בסה"כ את התאריך שבו לגן היה מקום פנוי במחיר סביר. אני יודע שאנחנו יחד כמעט פי 2 זמן מזה. אני יודע שתפקידו של הגבר לשכוח את יום הנישואין. ובכל אופן.

היום, לפני 3 שנים, היה יום מיוחד במינו. היה מרגש, היה יפה ושמח, ועם האנשים שאנחנו אוהבים, נשאתי את בחירת ליבי לאישה. מסתבר, שבחיים הדבר הכי מורכב שיש זה הקשר שלך עם האנשים שאתה אוהב. גם לזה איש לא מכין אותך. כי החיים זה לא רק דייטים, מסיבות וסופי שבוע. יש אתגרים, לפעמים לא פשוטים. זה יכול להיות כל מיני הפתעות שהחיים מביאים, וזה יכול להיות פשוט השגרה, יום אחרי יום, בהם אתה לא רוצה לשכוח לרגע כמה מיוחד וחשוב הוא הקשר הנפלא הזה שזכית בו.

car

מצאתי לי אישה מדהימה. כזו שגורמת לי לצחוק, שגורמת לי לחשוב, להתפתח ולהשתנות. שמאתגרת אותי לגדול. שלפעמים גורמת לי לרצות לצרוח. :)

מצאתי פרטנרית לחיים, כזו שטוב לי להיות איתה. מצאתי את האמא של הילד שלי. מישהי שגידלה בבטן הקסומה שלה את הילד הכי מתוק שאי פעם ראיתם, וחשוב לא פחות – מגדלת אותו כאילו היא פרופסור למדעי האמא, עם חום ואהבה, סבלנות ושמחה. גם כשנמאס לה מהיום, גם כשהיא עייפה, וגם כשאני מטרד בלתי פוסק, היא לא שוכחת אותו, היא מחייכת אליו, מצחיקה אותו, ומשחקת איתו.

מצאתי את הבחורה הכי מדהימה לריב איתה.  לא משנה מה נאמר ולאיזה טונים הגענו, היא מקשיבה. היא חושבת על מה שנאמר, וכשהכי מתבקש בעולם להיות ברוגז, ודווקא, ונאחס, היא פתאום נרגעת, ואומרת לי בטון רגוע משהו שמפרק את המריבה שלנו, ועושה מזה שיחה ששנינו לומדים ממנה משהו על להיות ביחד.

מצאתי את האישה היחידה שאוהבת לבוא עם בעלה לסרט אקשן בקולנוע, אבל תיהנה גם מהצגה. שאוהבת משחקים של מכבי הרבה יותר ממני, וסולחת לי שספורט לא עושה לי את זה.

יש הרבה רגעים מאתגרים בחיים, בכל קשר, ואם מערבבים עם זה תינוק קטן, הכל נהיה עוד יותר מעניין. לא טריוויאלי למצוא סבלנות למשהו שמשגע אותך אצל בנאדם כבר קרוב ל6 שנים, בייחוד כשהיה יום ארוך בעבודה, ולא ישנת כמו שצריך מעל 10 חודשים. אבל אנחנו מנסים, ומשתדלים, ונשענים על קשר חזק ומדהים ומלא אהבה.

tired

אז גם אם זה תאריך לגמרי מקרי, אני רוצה לחגוג ולציין את זה. אני רוצה לאחל לנו שנים ושנים של אושר ואהבה, סבלנות ופרגון.

יום נישואין שמח אישה אהובה שלי.

adam

/

3 years and one baby.

I know that relatively speaking, 3 years are not a lot. I know that your anniversary is just the day the venue had free, and that we have been together roughly twice this time. I know the guy's job is to forget this day. But still:

Today, 3 years ago, was a very special day. It was a happy day, it was exciting and fun beautiful, and surrounded by the people we love most, I married the woman I love.

It turns out that your relationship with the people you love is just about the most complicated thing there is. Life is more than fun dates, parties and weekends. There are many challenges along the road, be it the various surprises that life throws your way, or just making sure plain old routine does not sneak up on you and screw things up. You should never forget  how special and important that relationship is.

I have found myself an amazing woman. One that makes me laugh, makes me think, grow and change. She challenges me, and sometimes also makes me want to scream :)

I have found a partner for my life, one that I feel so good when she's around. The mother of my child. Someone that magically made him inside her, and just as importantly – is a wonderful mom. She seems to be a professor at mommyhood. She has all this warmth and love for him. All the patience and happiness when she is with him. No matter how tired she is, she never forgets to have a smile and be playful, making hum laugh.

I have found the perfect person to have fights with. Yes. Fights. No matter how loud we get, and how grumpy, spiteful and angry it becomes, she listens. She thinks it over, and when it just makes perfect sense to be bitchy, she will relax, and say something that disarms us, changing the fight into a constructive conversation, that makes us a better couple.

I found the one woman that loves to go see action movies. That loves sports more than I do, and yet forgives me for not really caring who wins, or knowing if Hapoel Tel-aviv play football or basketball.

Life has many challenging moments. Every relationship too. If you mix that with a 10 month baby that is teething, everything just gets that much more interesting. it is not a trivial thing to find the patience for something that has been driving you nuts in someone for 6 years now. More so, if you just had a long day at work,  and have not had a good night's sleep in 10 months. But we try our best, and work it out, and rely on the strong, wonderful loving relationship we have.

Be it a random date as it may, I want to celebrate the occasion. I want to wish us both years and years of love and happiness, patience and support.

Happy 3rd anniversary my love.

3 מחשבות על “3 שנים וילד אחד

  1. עמי הגיב:

    מזל טוב!

    עוד המון שנים של אושר, גדילה וצמיחה ביחד.
    בעולם שכל כך קשה בו למצוא זוגיות טוב, זה נס שמצאתם אחת את השני.
    תשקו את הנס הזה ותנו לו אור שיצמח ויגדל ויהפוך לעץ גדול, מאסיבי ופורה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>