תשים לו מעיל/כובע/גרביים…

זה קורה לי כל כך הרבה.

אני הולך בסופר עם יואב. הכל טוב ויפה, עד שניגשת אלי אישה ומסבירה לי שאני צריך לשים עליו מעיל. או, זקנה שניגשת אלי עם שקית ניילון מדוכן הירקות ומושיטה לי אותה, ואומרת לי לנגב ליואב את האף. כן, שקית ניילון. כן, זה באמת קרה.

אנשים זרים, בעיקר נשים למען האמת, חשים בנוח לגשת אלי כשאני עם יואב, ולחלק לי הוראות. מישהו יכול להסביר לי את זה?

האם זה משהו שזרים מרשים לעצמם לעשות להורים צעירים? או ששומרים לי את ההערות האלה כי אם הגבר עם התינוק אז הוא בטח לא מבין מה לעשות ואבוד וזקוק להנחייה?

די לתת לי הוראות. לא ביקשתי. לא רוצה. הילד שלי מטופל היטב, מקבל חום ואהבה, ולא קר לו. ואם יש לו שנוזל באף, זה בעיה שלו ושלי, ולא שלכם.

תודה.

.
כיוון שאני לא כותב כל יום, אתם יכולים לעשות מנוי על הבלוג.

לקבלת כל פוסט חדש באימייל, הקליקו כאן.    ל- RSS הקליקו כאן.

.

img_08241

Put on a hat/coat/socks

This happens to me very often. I was walking in the supermarket with Yoav. Everything was fine, until a woman walked up to me and told me I need to put a coat on Yoav. Or the old lady that approached us near the vegetable stand, pulled out a plastic bag, and handed it to me – telling me to blow Yoav's nose with it. Yes, a plastic bag. Yes; this really happened.

Strangers, mostly women really, feel like they can approach me when I'm with Yoav, and give me instructions. Can anyone explain this to me?

Is this a general behavior that strangers allow themselves when they see young parents? Or do they give me special treatment because a man with a baby must be lost and hopeless and must not know what to do?

Please, enough with the instructions. I did not ask for them. I do not want them. My son is taken care of, gets tons of love and caring, and no – he is not cold! IF he might have some snot hanging out, it is his problem and mine. Not yours.

Thanks.

As I don't post every day, feel free to subscribe to my Blog

To get every new post by Email, Click here. To get the RSS feed, click here.

12 מחשבות על “תשים לו מעיל/כובע/גרביים…

 1. צחי הגיב:

  אתה צריך גם לקחת אותו לספר ולסרק אותו קצת יותר.
  תראה איך לילד אין אפילו חיוך.
  ואיזה זרועות מצומקות. חשבת להאכיל אותו קצת יותר? הוא נראה רעב כשחושבים על זה.
  אשתך כנראה לא דואגת לו מספיק ומשאירה אותו עם האבא המזניח שלו.

 2. admin הגיב:

  לא אח – לא שאני מצדיק ילד שנראה מוזנח. אבל יואב בגן מאז ספטמבר. זה כבר שישה חודשים שהוא מנוזל ללא הפסקה, 24/7. באמת שייתכן שיקרה שאני מטייל איתו ולא תפסתי את השנוזל כי הוא עם הגב אלי.
  לא חושב שמישהו איבד את ארוחת הצהריים שלו כי תינוק בעגלה טיפה מנוזל.
  יותר הזוי שאנשים מחלקים לי הוראות שלא ביקשתי. "תשים לב הרגליים של הילד שלך חשופות תכסה אותו" וכו'.

 3. אורלי הגיב:

  לי מותר להחליט אם קר לו או חם לו:) והחלטתי שאם קר לי אז הילד צריך לשים סוודר:)

 4. צחי הגיב:

  אורלי – זה ברור – את אמא שלו!
  אבל יובל? הוא רק האבא. מה הוא מבין בגידול ילדים? הוא בטח חוזר מהעבודה בערב, מחכה שתגישי לו אוכל, נותן נשיקה לילד ושואל מתי את כבר שמה אותו לישון כדי שהוא יוכל לנוח בשקט מיום עבודה ארוך במשרד.

 5. admin הגיב:

  שכחת את נעלי הבית שמחכים לי, עם כוס הויסקי.. . .
  אויש ראיתי יותר מידי פרקים של מד מן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>